ايجاد اختلال در سامانه

ايجاد هر نوع مزاحمت و اختلال در سامانه ، از قبيل ايجاد رزروهاي موقت پي در پي يا تماسهاي تلفني و غیره، مصداق جرایم اینترنتی است و با هماهنگي های قبلي صورت گرفته با سازمان گردشگري و قوه ي محترم قضاييه منجر به پیگرد و برخورد جدي خواهد شد


سایر موارد

1- در هنگام ورود به هتل میهمانی که اتاق به نام ایشان رزرو شده باید شناسنامه و کارت ملی خود را برای دریافت اتاق به مسئول پذیرش تحویل دهد.


2- بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران ، اقامت خانمها و آقایان در یک اتاق منوط به ارایه ی شناسنامه ، سند ازدواج (عقدنامه ) یا مجوز قانونی از اداره ی نظارت بر اماکن نیروی انتظامی خواهد بود .

3- بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران ، پذیرش بانوان محرم مجرد بدون همراهی مرد محرم ( بجز جزیره کیش ) در هتل امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه به استناد گواهی لازم ، سفر به منظور شرکت در امتحان , کنکور , مسابقه و.... ویا ماموریت اداری انجام شده باشد .


4- در بیشتر هتل ها برای خردسالان قیمت اضافه تری دریافت نمی شود ولی قوانین مربوط به سن کودک و بزرگسال در بخش اطلاعات هتل و هنگام انجام رزرو به صورت جداگانه موجود می باشد.

5- در جدول انواع اتاقهای هر هتل / اقامتگاه ، به امکانات و هزینه های مشمول در قیمت های عنوان شده دقت بفرمایید . در بیشتر موارد هزینه های جانبی مانند مینی بار ،لاندری، رستوران ها و کافی شاپ ها و... به عهده مسافر است.


6- زمان تحویل و یا تخلیه اتاق مطابق با قانون آن هتل می باشد در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

19.0.1